Aktiviteler

Profesyonel animasyon ekibimiz gün boyu su sporları, çocuk klübü, yarışmalar ve çeşitli eğlenceler ile tatilinizi renklendirirken, akşamları hazırladıkları size özel showlarla güzel vakit geçirmenizi sağlayacaklar. Ayrıca, otelimiz bünyesindeki Viva Disco’da düzenlenen köpük ve plaj partileri, hava-i fişek gösterileri ve gibi tatilinizi unutulmaz kılacak değişik sürprizler de sizleri bekliyor.

Plaj
Aventura özel koyunda sizlere doğanın ve akdenizin tüm renklerini biraraya getirerek size cennette olduğunuz hissini verecek. Otel önünde yüzme alanından bağımsız bir marina yer almaktadır . Tamamen kum olan sahil şeridimiz boyunca ücretli parasailing, Kano, Sörf, Su kayağı, Jetski , Banana, Ringo gibi sporlardan yararlanabileceksiniz.

Q Aventura Park
Spor Aktiviteleri ve Çocuk Kulübü

Animasyon ekibi önderliğinde tüm gün boyunca eğlenceli ve dinamik spor aktiviteleri:

Aventura Kids Club ekibi gün boyunca çocuklarınızın değişik oyunlar, yarışmalar ve aktiviteler ile eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayacaklar. Su kaydırakları, Cocuk Havuzu , Oyun Parkı , Aventura Kids Cinema (20:00-21:00), Aventura Kids Disco (21-00-21:30) , Yarışma ve turnuvalar